Serwis

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Służymy wiedzą i doświadczeniem.

Poważna awaria? Państwa wózek nie przeszedł pozytywnie badań UDT? Wymagana diagnoza?
Sprawy beznadziejne są dla nas wyzwaniem i pobudzają do skutecznego działania.

SERWIS IDEA-TECH jest zbudowany na solidnym fundamencie składającym się z doświadczonych ludzi, wykształcenia technicznego, pasji w majsterkowaniu i własnych patentach. Specjalizujemy się w obsłudze urządzeń Jungheinrich, Steinbock, Linde.

Jeśli wymagasz więcej – dobrze trafiłeś!

Od początku prowadzenia działalności stawiamy na kulturę techniczną, wysoką jakość wykonywanych usług, szybki czas reakcji oraz Państwa zadowolenie. Posiadamy dobrze wyposażone samochody serwisowe - zamiast skrzynek po owocach i wiader po farbie dysponujemy wózkami narzędziowymi, specjalistyczną zabudową, dobrej klasy oprzyrządowaniem i sprzętem pomiarowym. Mamy ciągły niedosyt i potrzebę samodoskonalenia.

Zdecydowaną większość operacji wykonujemy u klienta, poważniejsze przypadki natychmiast przewozimy specjalistycznym transportem do naszej kliniki przy Lutyckiej (u nas nie czeka się miesiącami). Zapewniamy diagnostykę, bieżące naprawy, przeglądy okresowe, kontrole techniczne, regenerację baterii i prostowników trakcyjnych, pomoc przy rejestracji wózków w Urzędzie Dozoru Technicznego. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo i pozostajemy w poprawnych stosunkach z instytucjami państwowymi - nasi pracownicy posiadają aktualnie uprawnienia UDT, SEP, LPG.

Co ważne - akceptujemy różne formy współpracy - umowy serwisowe lub usługi jednorazowe (awaryjne).

Szybki czas reakcji to standard, który zapewniamy wszystkim naszym klientom. Jednak tym najodważniejszym, którzy zdecydowali się wstąpić z nami na nową drogę życia w postaci podpisanej umowy serwisowej gwarantujemy szereg innych profitów, jak choćby nadzór nad terminami przeglądów, koszty serwisu czy kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego.

 

Zakres serwisu

Diagnostyka

Naprawy bieżące

Przeglądy okresowe

Kontrole techniczne

Współpraca z UDT

Założenia

Kultura techniczna

Szybki czas reakcji

Wysoka jakość usługi

Zadowolenie klienta

Forma współpracy

Umowa serwisowa

Kompleksowa obsługa

Wsparcie firm z branży

Usługi awaryjne

Masz dodatkowe pytania na temat serwisu? Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Temat

Dane kontaktowe

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora (IDEA-TECH MARIUSZ TUŁAZA) w celu kontaktu do niniejszego zapytania. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych opisaną w obowiązku informacyjnym zawartym na stronie internetowej Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Państwem. Zawsze mogą Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych pisząc do nas na adres biuro@idea-tech.pl z adresu, który był wpisany do formularza kontaktowego.